Ubytování v Praze, moderní Hotel Extol Inn

CZ  | EN

Kontakty


Hotel Extol Inn
Přístavní 2
170 00 Praha 7 – Holešovice
www.extolinn.cz

Telefon:  +420 220 876 541

 

Informace: info@extolinn.cz
Rezervace: reservations@extolinn.cz
Skupiny: groups@extolinn.cz
Recepce: reception@extolinn.cz

  


Jak se k nám dostat


GPS: 50.104039, 14.447245

 

Hotel Extol Inn leží poblíž stanic metra Vltavská a Nádraží Holešovice (obě stanice na trase "C"). Z těchto stanic je možné dojít do hotelu pěšky (cca 10-15 min.) nebo využít opět MHD.

  1. Z letiště: autobusem č.119 až na zastávku "Nádraží Veleslavín", zde přestoupit na metro trasy A, na stanici "Muzeum" přestoupit na trasu C a jet do stanice "Nádraží Holešovice", zde přestoupit na jakoukoliv tramvaj jedoucí do zastávky "Dělnická". Zde vystoupíte, jděte zpět a odbočte do první ulice nalevo.
  2. Z Hlavního nádraží: jeďte metrem trasy C do stanice "Nádraží Holešovice" zde přestupte na jakoukoliv tramvaj jedoucí do zastávky "Dělnická", zde vystupte, jděte zpět a odbočte do první ulice nalevo.
  3. Z Nádraží Holešovice: jeďte jakoukoliv tramvají jedoucí do zastávky "Dělnická", zde vystupte, jděte zpět a odbočte do první ulice nalevo.
  4. Z autobusového nádraží Florenc: jeďte metrem trasy C do stanice "Nádraží Holešovice" zde přestupte na jakoukoliv tramvaj jedoucí do zastávky "Dělnická", zde vystupte, jděte zpět a odbočte do první ulice nalevo

Aktuální informace o změnách v dopravě naleznete na http://www.dpp.cz/, případně kontaktujte recepci ( reception@extolinn.cz).

 

Mapa