Apartmán

Zrekonstruovaný kompletně zařízený apartmán, ve vyhledávané lokalitě na Praze 7 Holešovicích s vynikající dopravní dostupností a občanskou vybaveností, metro Vltavská a Nádraží Holešovice, obchody, restaurace. Apartmán je vybaven kuch linkou, lednicí a el.dvouvařičem. Bezpečnostní dveře. V ceně internet wifi, v suterénu prádelna a v přízemí 24 hodinová recepce. Možnost pronajmutí venkovního parkovacího stání za 3500,-Kč/měs. 20% sleva na welness, saunu, posilovnu a restauraci vše v domě. Možnost krátkodobého pronájmu, minimálně tří měsíců (za vyšší cenu).

lobby 2

parkoviste

10 předností apartmánů Extol Inn Praha 7:

 

  1. Velmi přijatelná cena nájmu a služeb / prádelna v domě, možnost úklidu,možnost nákupu a drobných oprav v apartmánu / 
  2. Zrekonstruovaný kompletně zařízený apartmány, ve vyhledávané lokalitě na Praze 7 Holešovicích s vynikající dopravní dostupností.
  3. Poloha objektu v centru Prahy s vynikající dopravní dostupností, metro Vltavská a Nádraží Holešovice, obchody, restaurace.
  4. Možnost snídaně, kavárna a restaurace v domě, celková kapacita 104 míst, česká a mezinárodní kuchyně, pizzerie, těstoviny, jídla sebou.
  5. Parkování – vlastní uzavřené parkoviště pro osobní vozy s kapacitou 40 míst přímo u hotelu za poplatek 150,-Kč / noc a nebo 3500,- Kč měsíčně.
  6. Recepce a lobby bar se Sat TV – k dispozici nonstop
  7. Internet – wireless internet připojení zdarma v apartmánu a ve společenských prostorách hotelu (Lobby, restaurace). Dále je k dispozici rovněž internetová kavárna - 2 Kč / min.
  8. Bezbariérový přístup do celého objektu
  9. Wellness a fitness v domě – whirlpool, sauna, fitness, masáže
  10. Bezpečnost - hotel je zajištěn bezpečnostními magnetickými zámky pokojů, kamerovým systémem v celé budově včetně parkoviště a moderním protipožárním zařízením s detekcí kouře ve všech pokojích.

 

Apartmán 1 pokoj

Dispozice (velikost): 1 Celková podlahová plocha m2: 20
Cena: 8900 Kč-měsíc Cena služeb: 2000 Kč

apartman 2  

Apartmán 1+kk

Dispozice (velikost): 1+kk Celková podlahová plocha m2: 28
Cena: 9900 Kč-měsíc Cena služeb: 2800 Kč

  

 

Apartmán 1+kk

Dispozice (velikost): 2+kk Celková podlahová plocha m2: 30
Cena: 9900 Kč-měsíc Cena služeb: 3000 Kč

apartman2kk  

 

Rezervace na:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.